Arkna Mõisakompleksi ajaloolises jääkeldris on avatud ainulaadne Juustukelder, mille eesmärk on pakkuda maalähedast ja unustamatut maitseelamust. Anname kaasa küllaga positiivsust ja head tuju pakkudes oma valikus:

 • erinevaid käsitööjuuste
 • Arkna õiemett
 • toortatra tooteid
 • mustsõstardest valmistatud moose, mahlasid, veine ja kuivkülmutatud krõpse
 • 2019. aasta sügisel valmivaid õunu
 • kasvuhoones kasvatatud ürte, köögivilju ja palju muud

Avatud oleme alates 15. maist 2019, K – P 12:00-18:00. Ostes Eesti väiketootjate maitsvaid tooteid teed pai enda tervisele ja Eesti maaelule.

Tule korralda oma üritus (seminar, sünnipäev, firmapidu vms) Juustukeldris, kus meil on ~50 istekohta.

Pika laua taha mahutame kuni 30-pealise seltskonna, suuremate gruppide puhul võta ühendust ja arutame kõik variandid läbi.

Arkna elu ja juustukeldriga kursis püsimiseks jälgi meid Facebookis, kirjuta juustukelder@arkna.ee või helista +372 5557 8751.

Juustu tootmine ja müük

Arkna käsitööjuust on jõudnud Selveri lettidele. Täna leiab meie juuste juba Järve Selveri, Pirita Selveri, Kohtla-Järve Selveri, Keila Selveri ja Veeriku Selveri kauplustes.

Peagi laieneme ka teistesse kauplustesse. Hoiame sind kursis!

Müüme Selverites:

 1. Käsitööjuust Klassikaline 6 kuud
 2. Käsitööjuust Küüslaugu-Ürdi
 3. Käsitööjuust Tšilli
 4. Käsitööjuust Metsa Gouda
 5. Käsitööjuust Kreekapähkli-Aprikoosi

Juustu saab endiselt ka Arkna juustukeldrist  K – P 12-18

Arkna piimast valmistatud poolkõva laabijuust on mõeldud kõigile, kes hindavad klassikalist ja kvaliteetset maitset. Iga juustukera on unikaalne ja valmib juustuvalmistamise traditsioone järgides. Juustud on magushapuka, kergelt pähklise maitsega, keskmise rasva- ja suure kaltsiumsisaldusega ning neis on vähe soola.

Arkna Meiereis toodab meie oma toorpiimast käsitööjuustusid juustumeister Ivar.  Tema käe all valmib gouda tüüpi juust mitmete põnevate lisanditega nagu nõges, pohlad ja mesi, kuusevõrsed, metsaseened, lambaläätsed, vürtsköömned ja paljud muud ürdid. Täna on sortimendis juba 18 erinevat maitset. Valmimas on uus põnev juust sinepiseemnetega.